Почалось: США розпочали дипломатичну підготовку введення санкцій проти "Північного потоку-2"

Листи, які узгодили з владою США, розіслали багатьом німецьким компаніям, які сприйняли їх як тиск.
Посол Сполучених Штатів в Німеччині Річард Гренелл розіслав листи керівництву німецьких компаній з попередженням про ймовірність введення в відношенні них санкцій з боку Білого дому в зв'язку з підтримкою будівництва газопроводу «Північний потік-2", передають Патріоти України з посиланням на Bild.
«Ми підкреслюємо, що, якщо компанії, які надають підтримку російському енергетичному сектору, будуть задіяні в будь-яких проектах, це може завершитися введенням санкцій», - підкреслив Гренелл.
Також він додав, що «якщо через запуск «Північного потоку-2» і «Турецького потоку» європейські поставки газу через Україну стануть надлишковими, Київ втратить свою роль в сфері політики безпеки, через що зросте ризик інтервенцій з боку Росії».
На думку Гренелла, «фірми, що підтримують обидва проекти, підривають безпеку України і Європи».
За даними видання, листи, які узгодили з владою США, розіслали багатьом німецьким компаніям, які сприйняли їх як тиск.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...