"Почти каждые секунд 20 по 1-2 прилета. Мощно", - очевидці про обстріли бойовиками ними ж окупованих територій

Тимчасово окупована Горлівка (Донецька область) піддається досить сильним обстрілам, які, за припущеннями місцевих жителів, бойовики ведуть з Макіївки.

Про це горлівчани пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України. Очевидці відзначають, що в місті вже було чутно кілька «прильотів» - все в стороні Верхньоторецька.

Орфографія і стилістика авторів повністю збережені:

«Уже 15 минут слушаем в #Горловка прилеты со стороны #Верхнеторецкое (#КрасныйПартизан). Почти каждые секунд 20 по 1−2 прилета. Мощно», — повідомляють горлівчани.

«#Горловка Где-то серьезно накидывают Похоже на север Минут 5 уже», — додав інший автор.

«С #Макеевка серия залпов, а в #Горловка слышны прилеты. Видимо бьют по #Верхнеторецкое», — уточнюють очевидці.

«Скорей всего из Минерального», — також зазначив напрямок вихідних залпів коментатор.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...