"Подальша експлуатація неможлива": Стали відомі гучні подробиці роботи "Північного потоку"

Газопровід хочуть відключити влітку наступного року, хоча точні терміни будуть названі перед самим відключенням.

"Північний потік" буде зупинений для ремонтних робіт. Подальша експлуатація об'єкта неможлива, якщо не полагодити його. Ця інформація була представлена компанією NELGastransport GmbH, передають Патріоти України.

Відзначається, що "Північний потік" буде відключений приблизно на 2 тижні влітку 2019 року. Його хочуть відключити з 16 по 30 липня, хоча точні терміни будуть названі перед самим відключенням.

Фахівці говорять про те, що за одну лише добу через "Північний потік" проходить близько 170 мільйонів кубометрів газу. При цьому газопровід вже був відремонтований в цьому році. У зв'язку з цим збільшили транзит газу на територію Європи через українську газотранспортну систему.

Проте, такий об'єкт потребує належного догляду, саме тому його часто ремонтують, так як він, очевидно, нестабільний у своїй експлуатації.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Більше не блондинка: Аліна Гросу після розлучення зважилася на зміну іміджу

середа, 20 жовтень 2021, 23:30

Співачка любить привертати до себе увагу і епатувати публіку. "Как оказалось пара прожила вместе не больше полугода после роскошной свадьбе в Италии, где Алина поменяла 5 нарядов, а торжество обошлось родителям экс-супругов больше чем в 100 000 евро. П...

З архіву ПУ. Будьте здорові! Медики назвали п'ять продуктів, які потрібно їсти кожен день

середа, 20 жовтень 2021, 23:05

Їх вживання позитивно впливає на м'язову масу, що грає важливу роль для стану здоров'я. Медики розповіли про п'ять продуктів, які рекомендується включити в раціон жінкам, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Згідно твердженням медик...