"Подарунку" не буде: Пенсіонерам в Україні підготували новий "сюрприз"

​Українські пенсіонери отримають виплати за грудень в грудні 2018 року, за січень - в січні 2019 року.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Мінсоцполітики, передають Патріоти України.

Тим самим в Мінсоцполітики підтвердили, що цього року не буде застосована практика минулих років, коли частині пенсіонерів виплати за січень наступного року нараховували в грудні поточного року.

В уряді зазначають, що проект постанови "Про внесення змін до бюджету Пенсійного Фонду на 2018 рік" не передбачає авансування пенсій за січень 2019 року. Крім того, законопроект знаходиться на розгляді Кабміну.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...