Погані справи у Х*йла: 2019-го Путіну дуже знадобиться мир з Україною, - The Times

У 2019 президенту РФ Володимиру Путіну доведеться шукати для країни шлях назад в Європу, а зробити це можна тільки через мир з Україною.

Хоча Путін й хвалиться великими “перемогами” РФ у 2018 році, насправді країна виснажена, а своїми промовами президент тільки відволікає увагу від соціальної кризи. Якщо нічого не зміниться, то Росія може просто зруйнуватися. "У 2019 році Путін, швидше за все, буде змушений провести структурні і політичні реформи. Це означає, що йому потрібно знайти дорогу назад до Європи. А щоб зробити це, йому доведеться укласти мир з Україною", – пишуть в The Times, передають Патріоти України.

Кремль намагається кинути свої зусилля на те, щоб розколоти західний альянс, однак це більше шкодить Росії.

Зараз країні доведеться шукати доступ до західного фінансування, якщо вона захоче модернізувати економіку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...