Погано вчили англійську: Російські пропагандисти зганьбилися сюжетом із лікарні, де перебуває Скрипаль (відео)

Російський пропагандистський канал РЕН ТВ намагався пролізти в лікарню до Скрипалів, але "зламався" на табличці "Caution. Slippery floor" (Обережно. Слизька підлога).

Відповідне відео розмістив на своїй сторінці у Facebook Антон Ходза, передають Патріоти України. Репортер подумав, що це попередження про хімічну небезпеку, і радо переповів про це мільйонам росіян у зомбоящику.

Все це вже було:
"Советский репортер берет интервью у американского фермера:
-What is your name?
-My name is John...
-Дорогие телезрители, этот человек говорит, что его зовут Джон, и он не ел уже 5 дней!"

Як повідомлялося раніше, з лікарні у Солсбері, де перебуває отруєний Скрипаль, вигнали російських телевізійників, які нахабно пробралися в будівлю.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Не на те закладався Зеленський! У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, якщо Філатов вчасно його відкриє, стримала свою обіцянку (фото 12+)

середа, 18 вересень 2019, 12:00

Відома українська фотомодель Анна Мінюкова (Ася Міковіч), називає себе "інфраструктурною музою України". У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, стримала свою обіцянку. Але виконала його не в повному обсязі. Ася Міковіч опублікувала...

"Вони були в шоці! Ми співали гімн у автозаці!": Моряки розповіли президенту, як їм жилося у російському полоні (відео)

середа, 18 вересень 2019, 11:59

Про умови життя в ув'язненні розповідали неохоче... На Facebook-сторінці президента України оприлюднено відео закритої зустрічі Зеленського з моряками, передають Патріоти України. Крім самого Зеленського і, власне, моряків, на зустріч допустили також ї...