Поїхали на уклін, або Як олігарх Путіна рятується від санкцій США

Компанії російського мільярдера Олега Дерипаски майже домоглися зняття з них санкцій США, накладених у зв'язку з російською агресією на Донбасі в квітні цього року.

Олег Дерипаска

Як пише агенство Bloomberg, група компаній Дерипаски En+ Group Plc повідомила про "істотний прогрес", якого вдалося досягти в переговорах з міністерством фінансів США щодо скасування або пом'якшення санкцій, передають Патріоти України.

"Люди, знайомі з цим питанням, кажуть, що обговорюється новий план, який як і раніше вимагає, щоб Дерипаска скоротив свою власність в En+, але більше не залучав ПАТ "Банк ВТБ" до участі, як раніше обговорювалося", - відзначили в агентстві.

Відзначається, що залишається незрозумілим, чи погодилися в Мінфін США на пропозицію по новому плану. Однак уже є підстави вважати, що між представниками Дерипаски і США розвиваються переговори, зірвані після заяви олігарха про те, що вимоги Штатів "схожі на рабство".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...