Покарати агресора: "Польща з партнерами шукають інструменти тиску на Росію", - Моравецький

Варшава перебуває у постійному контакті з міжнародними партнерами для вироблення ефективних інструментів тиску на Москву з огляду на її агресивні дії в Україні.

Матеуш Моравецький

На цьому під час виступу у Сеймі заявив у середу голова Ради міністрів Польщі Матеуш Моравецький, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

“Ми весь час перебуваємо з нашими партнерами у контакті для того, щоб застосовувати можливі солідарні інструменти тиску на агресора, яким є в цьому випадку Росія”, - заявив Моравецький.

Він підкреслив, що Польща “дуже занепокоєна” загостренням ситуації в Україні.

Глава польського уряду підкреслив, що Польща здійснює дипломатичні кроки і веде переговори з міжнародними партнерами.

Зокрема, він зауважив, що зараз у США перебуває міністр канцелярії президента Кшиштоф Щерський, а від уряду Польщі питаннями підтримки України активно займається міністр глава МЗС Яцек Чапутович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...