"Показуха чи повага до своєї країни": У мережі виникла суперечка навколо жесту відомого блогера

Відомий блогер Кирило Сазонов розповів, як в кафе встав разом зі своїми друзями під час звучання гімну України і почав підспівувати, але інші люди їх не підтримали.

Кирило Сазонов

Пост, навколо якого відразу ж виникла суперечка інших користувачів, з'явився на сторінці Сазонова в Facebook, передають Патріоти України.

"Сидимо в кафе. Футбол, гімн України. Встаємо, співаємо. Народ сидить. На моє "Слава Україні!" відгук менше половини присутніх. Ау, хлопці! Це не пісеньку крутять, і я не кричалку озвучив. Вам обов'язково втратити будинок, щоб зрозуміти ціну незалежності?" - написав блогер.

Велика частина користувачів підтримала Сазонова. Вони підкреслили, що часто українці думають, що війна їх не стосується, і не цінують мир, який на сході країни захищають українські військові. Вони відзначили, що найцінніше - це те, що часом здається непомітним.

У той же час інші користувачі додали, що деякі люди не хочуть виставляти свої почуття на показ, і це не завжди означає, що вони не патріоти.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...