"Показуха чи повага до своєї країни": У мережі виникла суперечка навколо жесту відомого блогера

Відомий блогер Кирило Сазонов розповів, як в кафе встав разом зі своїми друзями під час звучання гімну України і почав підспівувати, але інші люди їх не підтримали.

Кирило Сазонов

Пост, навколо якого відразу ж виникла суперечка інших користувачів, з'явився на сторінці Сазонова в Facebook, передають Патріоти України.

"Сидимо в кафе. Футбол, гімн України. Встаємо, співаємо. Народ сидить. На моє "Слава Україні!" відгук менше половини присутніх. Ау, хлопці! Це не пісеньку крутять, і я не кричалку озвучив. Вам обов'язково втратити будинок, щоб зрозуміти ціну незалежності?" - написав блогер.

Велика частина користувачів підтримала Сазонова. Вони підкреслили, що часто українці думають, що війна їх не стосується, і не цінують мир, який на сході країни захищають українські військові. Вони відзначили, що найцінніше - це те, що часом здається непомітним.

У той же час інші користувачі додали, що деякі люди не хочуть виставляти свої почуття на показ, і це не завжди означає, що вони не патріоти.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...