Політолог: Ринок лотерей в Україні по-досі контролюється російським капіталом

За часів президентства Віктора Януковича ринок лотерей в Україні захопили кілька операторів із російським капіталом, які його і контролюють і до цього часу.

Про це у Facebook написав політолог Петро Олещук, повідомляють Патріоти України.

"Можливим це стало завдяки тому, що в Кабміні було заблоковано розробку ліцензійних умов для такого виду бізнесу. Тому, фактично, без ліцензій росіяни, що були пов’язані із "сім’єю" Януковича, "рубили капусту" в Україні, і нам лише залишалося сподіватися, що одержані доходи не йшли на фінансування всяких "моторол", – додав він.

При цьому, за словами Олещука, зараз в Україні є шанси на прогрес у вирішенні цього питання. Він додав, що Проект Ліцензійних умов пройшов узгодження та має бути направлений найближчим часом до Кабміну на затвердження.

Політолог зазначив, що це важливо, оскільки, якщо будуть ліцензійні умови, то можна буде провести переліцензування операторів, а, отже, буде можливість нарешті прибрати з українського ринку росіян.

Ліцензійні умови мають вирішити ще одне питання – сплату операторами реальної вартості ліцензій. Адже ні для кого не є секретом, що лотерейний бізнес є дуже дохідним. І, крім того, зовсім не "соціальним". Оператори банально заробляють на громадянах, роблячи гроші "з повітря", а тому повинні платити державі солідну суму за відповідну ліцензію. Якщо така висока оплата буде встановлена, то бюджет зможе одержувати постійне та стабільне наповнення аж до мільярдних сум,– додав він.

За словами Олещука, чинним операторам це все не буде подобатися, тож російські "контролери" українського лотерейного ринку найближчим часом кинуть усі зусилля, аби не допустити затвердження ліцензійних умов.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...