Крім того, чоловік продовжив нападати і в наступні дні. В останній раз він накинувся з палицею вранці в четвер. "Сьогодні, о 8:20, вели дитину в дитячий сад і знову він, в руках дубина і залізний предмет см 30. Сьогодні знову він у нас, накидається на дітей, жінок, людей. Поліцію знову викликали, його кудись відвезли. Нехай люди будуть обережні", - написала Кириленко.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...