Польща готується до збільшення військового контингенту США в країні

Нарощування кількості військ відбуватиметься поступово.

У Варшаві відбудуться консультації з приводу збільшення присутності американських військ у Польщі. Про це повідомляє Польське радіо, передають Патріоти України.

В обговоренні братимуть участь представники міністерства національної оборони Польщі та американського Пентагону. Їхня зустріч запланована на середину наступного тижня.

Також там очікується присутність представників президента Польщі Анджея Дуди. "Справи йдуть у правильному напрямку", - заявив голова польського бюро національної безпеки Павел Сольох. За його словами, збільшення присутності американських військ відбуватиметься поступово і в цій справі не слід очікувати одноразового рішення.

Наразі в Польщі дислокуються прибилизно 4 тисячі американських солдатів, які є частиною східного флангу сил НАТО. Польща відстоює ініціативу розміщення на своїй території постійної військової бази США.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...