Польські гастролі: У Ансамблі пісні і танцю російської армії розповіли про свої наміри після "українського інциденту" під час їхнього виступу (відео)

Ансамбль пісні і танцю російської армії імені Александрова, концерт якого був зірваний в польському Бидгощі, продовжить виступати у Польщі.

ансамбль Александрова

В учасників колективу, все в порядку, заявила представник ансамблю Тетяна Ніколаєва, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"У нас все добре, у нас все прекрасно", – заявила представник ансамблю Тетяна Ніколаєва. За її словами, в Польщі ансамбль дав уже два концерти, заплановані ще п'ять.

Під час виступу росіян в Бидгощі стався інцидент. "Коли артисти виконали пісню "Священна війна" і почали танець з шаблями, на сцену вибігли двоє молодих людей, які вигукували антиросійські гасла і розгорнули банер з текстом "Слава українцям, які борються за вашу і нашу свободу" польською мовою", – зазначив очевидець інциденту. Чоловіків із залу вивела охорона, після чого виступ продовжився.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...