Польського сенатора вигнали з партії через проросійські погляди

Політик висловив свою проросійську позицію. Зокрема він сказав, що поважає президента Росії і виступає проти союзу з США і підтримки Польщею України.

Польського сенатора Мачея Грубського вигнали з партії "Громадянська платформа" через інтерв'ю російському інформаційному порталу "Супутник". Політик висловив свою проросійську позицію. Зокрема він сказав, що поважає президента Росії і виступає проти союзу з США і підтримки Польщею України, передають Патріоти України з посиланням на польські ЗМІ.

"Створюючи атмосферу ворожості по відношенню до Росії, ми нічого не виграємо, а лише втрачаємо, в основному з економічної точки зору", – зауважив сенатор.

Грубський впевнений, що Польща через свою політику змушена купувати дорожчу нафту і газ у США і арабських країн. У свою чергу у найбільшої опозиційної партії Польщі "Громадянська платформа" слова сенатора назвали "шкідливими для польських інтересів" і призупинили його членство.

"Висловлювання таких поглядів безвідповідально", – сказав один із представників партії.

При цьому Грубський в коментарях польським ЗМІ сказав, що його совість чиста, а від своєї партії він не очікував цензури і обмеження свободи слова. В понеділок політик має намір офіційно покинути ряди "Громадянської платформи".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...