Помер відомий радянський письменник

У 1976 році Анатолій Гладілін був змушений через критику радянської влади емігрувати з СРСР до Франції.

Анатолій Гладілін

У Парижі на 84-му році життя помер прозаїк Анатолій Гладілін, передають Патріоти України.
В СРСР Гладілін працював завідувачем відділом літератури та мистецтва в "Московському комсомольці", потім редактором на кіностудії імені Горького. Його "Хроніка часів Віктора Подгурського", яку опублікував журнал "Юність" наприкінці 1956 року стала одним з перших творів відлиги.
У 1976 році Анатолій Гладілін був змушений через критику радянської влади емігрувати з СРСР до Франції, де йому вдалося опублікувати романи: "ФССР. Французька Радянська Соціалістична республіка", "Шахраї, ласкаво просимо в Париж!", "Вулиця генералів".
В еміграції він співпрацював з "Радіо Свобода" і "Німецькою хвилею". Остання книга Гладіліна, збірник "Тігрушка", вийшла в 2015 році.
Причина смерті відомого радянського прозаїка не уточнюється.
Джерело: Кореспондент
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...