Помер відомий український вчений

Мамутов до останнього дня свого життя жив у Донецьку. Через важку хворобу родичі не змогли його перевезти на підконтрольну територію.

Валентин Мамутов

В окупованому Донецку 15 березня помер академік Національної академії наук України, доктор юридичних наук, професор Валентин Мамутов, передають Патріоти України.

Він помер після тривалої хвороби. Про це повідомила прес-служба Інституту економіко-правових досліджень НАН України. Йому був 91 рік. "Валентин Карлович - людина з великим серцем, який з турботою ставився до колег, друзів і знайомих. Не було і жодної миті, коли б він не прислухався до тих проблем, з якими зверталися до нього не тільки науковці, а й практикуючі юристи, представники центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій", - згадують про нього на сайті НАН України.

Валентин Карлович завжди замислювався над шляхами вибудовування взаємин у суспільстві, організації влади та адміністративно-територіального устрою. Саме завдяки зусиллям Валентина Карловича були закладені основи постійно діючої дискусійної платформи "Місто, регіон, держава: проблеми розподілу повноважень", відзначають екс-співробітники. Професор очолював Інститут економіко-правових досліджень в Донецьку, а згодом став його почесним директором. Після початку війни на Донбасі інститут переїхав у Київ. Зазначимо, що Мамутов до останнього дня свого життя жив у Донецьку. Через важку хворобу родичі не змогли його перевезти на підконтрольну територію.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...