Помінялися печінками: У Стамбулі провели унікальну операцію

Турецькі лікарі зробили перехресну пересадку печінки між українською та турецькою сім'ями.

"Сім'я 39-річного українця Миколи Паніва намагалася провести операцію з трансплантації в Італії, після постановки діагнозу – цироз печінки у 2017 році, але через несумісність по крові родичі не змогли стати донорами", – повідомили лікарі однієї із приватних клінік Стамбула, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

66-річний Сулейман Оналак потребував пересадки донорської печінки, але родичі не могли стати донорами з тією самої причини.

Завдяки розміщенню даних потенційних донорів у базі та проведення певних досліджень було з'ясовано, що дружина Паніва Лариса може бути донором для Сулемана Онала, а син останнього – Іззет може стати донором для Миколи Паніва.

Операція з трансплантації була проведена одночасно. Через деякий час після трансплантації всіх чотирьох пацієнтів виписали з лікарні, вони почуваються добре. Наразі сім'ї підтримують зв'язок, спілкуючись в соціальних мережах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Президент присвоїв звання Героя України (посмертно) солдату Юрієві Горайському, загиблому під Докучаєвськом у 2016-му

субота, 19 вересень 2020, 11:15

Під час розвідки передова варта, в якій був і Горайський, вийшла на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнулася з ДРГ противника. Під час ближнього бою Горайський зазнав смертельного поранення. Президент України Володимир Зеленський присвоїв зван...

Їй наче знову 34-ри: 62-річна Шерон Стоун у чоботях-панчохах і пікантній сукні повторила культовий кадр з "Основного інстинкту"

субота, 19 вересень 2020, 10:48

Зірка, яка навесні відзначила 62-річчя, все така ж активна і експресивна. Шерон Стоун знімається в серіалах і фільмах, займається активною громадською діяльністю і бере участь у фотосесіях. Часом – досить пікантних, передають Патріоти України. Так, кіл...