Понад 150 тис. у місяць! - Названо найгрошовитіші спеціальності в Україні

На рівень зарплати топ-менеджера найбільше впливає розмір компанії та кількість працівників. Кількість років роботи на ринку і тип компанії принципово не позначаються на доходах керівника.
Середня зарплата топ-менеджерів в українському ІТ становить понад 150 тис. грн. Оскільки у вітчизняних компаніях не вибудувано систему оплати праці та компенсаційний пакет, кандидатам при працевлаштуванні вдається виторгувати ще по 15 тис. грн. Про це йдеться у дослідженні одного рекрутингового агентства. В опитуванні взяли участь 167 українських топів, середній вік більшості з них (97 осіб) — 31-40 років, передають Патріоти України.

Найбільшу кількість даних отримано за сферами Digital, E-commerce, FinTech and Banking. Якщо не брати до уваги сферу блокчейн, в якій отримано мало даних, найвищий рівень винагороди виявився у сегменті е-commerce — $ 5100.

Найвищі зарплати готові платити компанії, що засновані в США. На другому місці — Європа, на третьому — Росія. Водночас після верхньої межі найвищий рівень зарплат у компаніях, що засновані в Україні.

В рамках дослідження було опитано 37 жінок. Їхні зарплати виявилися вдвічі нижчими, ніж у чоловіків. Найчастіше вони займають позиції HR, СОО, СМО або СЕО.

Рекрутери вивчили розмір бонусів, які пропонуються українським топ-менеджерам в IT: у 38,3% опитаних немає бонусу, у 25% премії нараховуються за підсумками року, 23% — щокварталу. Розмір бонусу залежить від прибутку компанії (36,67%) та/або виконання KPI департаменту (32,78%).

У мотиваційному пакеті — можливість працювати за гнучким графіком, безкоштовно навчатися та індивідуальна медстраховка, яка іноді поширюється на членів родин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Новоросія 2.0": Ватажок терористів Пушилін заявив про готовність захопити ще три області України (відео)

четвер, 20 січень 2022, 19:00

Святкування новорічно-різдвяних додали "хоробрості" ммм-щику... Ватажок терористів ОРДО Денис Пушилін у січні 2021 року заявив, що готовий почати масштабні бойові дії і захопити кілька нових областей України, які складуть так звану "Новоросію". Про це ...

З архіву ПУ. Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

четвер, 20 січень 2022, 18:00

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". "Депутат" Держдуми Росії від анексованого Криму Наталія Поклонська у січні 2021 року запропонувала Україні розпочати п...