"Популяризація гомосексуалізму в дитячому віці і розбещення малолітніх?" - В Україні спалахнув скандал через дитячу книгу "Про це"

У мережі з'явилася інформація, що в українських школах в першому класі вводять в процес навчання книгу про сексуальне виховання "Відверта розмова про "це".

Книга позиціонується як перший підручник про секс для дитини. В описі визначено вік дитини: від 3 до 5 років, від 6 до 8 років, від 9 до 12 років. Також вказується, що "книга призначена для дітей молодшого та середнього шкільного віку", передають Патріоти України.

Зокрема, в книзі є розділ про сексуальний потяг, де розповідається про гетеросексуальні і гомосексуальні стосунки. У той же час, в мережі користувачі повідомляють, що ця книга була рекомендована школам в МОЗ.

"Ну я, припустимо, проти такої інформації в дитинстві і уроки сексуальної освіти починала класу з 7-го. На жаль у нас їх не було і багато потім для мене було стресом", - написала в коментарях до запису Ганна Клим.

Ця ситуація обговорювалася в п'ятницю, 20 квітня, під час години запитань до уряду у Верховній Раді. Народний депутат Олег Мусій поцікавився, чому в школах вивчається книга "Про це" і яке відношення має до цього Міністерство освіти.

За його словами, книга є "популяризацією гомосексуалізму в дитячому віці і розбещення малолітніх".

Він не уточнив, звідки у нього інформація про те, що ці книги читають у школах дітям. "МОН не має ніякого відношення до цієї книги і ніколи не рекомендувало її для навчального процесу", - відповіла нардепу міністр науки і освіти Лілія Гриневич.

Вона додала, що на книзі не вказано про рекомендації МОЗ. Гриневич також зазначила, що "ця книга вже вдруге перевидається в Україні. Вперше її видали в 2008 році. Це іноземне видання".


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...