З фахівцем з енергозбереження журналісти проінспектували будинок площею близько 100 квадратів і зібрали основні поради, як у холодну пору року зберегти тепло і гроші, передають Патріоти України.
Про енергозбереження двоповерхового будинку поблизу столиці господар подбав ще на стадії зведення. Нашому експерту з енергоефективності Віктор показує засклену терасу, це своєрідний термос, що зберігає до 7 градусів тепла. Не економили тут і на фундаменті та утепленні стін.
У найхолоднішу зиму Віктор витрачає лише 250 кубів газу, платіжка, скажімо, за лютий – всього 2 тис. гривень за все. Теплу підлогу і батареї нагріває газовий котел, а воду – бойлер, він, до речі, окупився за два сезони. Додаткова економія – двозонний лічильник.
Відсікаючі батареї під вікнами не дозволять холоду потрапляти до приміщення. Терморегулятори на батареях подаватимуть лише потрібний градус тепла. Більш ефективними будуть опалювальні радіатори, коли їх не затулятимуть меблі чи важкі штори.
Експерти закликають комплексно дбати про енергозбереження, тільки так можна суттєво заощадити.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...