Поради фахівця: Як у холодну пору року зберегти тепло і гроші (відео)

Ціна на газ зростає, збільшуються комунальні тарифи, люди активно шукають способи економії.

З фахівцем з енергозбереження журналісти проінспектували будинок площею близько 100 квадратів і зібрали основні поради, як у холодну пору року зберегти тепло і гроші, передають Патріоти України.

Про енергозбереження двоповерхового будинку поблизу столиці господар подбав ще на стадії зведення. Нашому експерту з енергоефективності Віктор показує засклену терасу, це своєрідний термос, що зберігає до 7 градусів тепла. Не економили тут і на фундаменті та утепленні стін.

У найхолоднішу зиму Віктор витрачає лише 250 кубів газу, платіжка, скажімо, за лютий – всього 2 тис. гривень за все. Теплу підлогу і батареї нагріває газовий котел, а воду – бойлер, він, до речі, окупився за два сезони. Додаткова економія – двозонний лічильник.

Відсікаючі батареї під вікнами не дозволять холоду потрапляти до приміщення. Терморегулятори на батареях подаватимуть лише потрібний градус тепла. Більш ефективними будуть опалювальні радіатори, коли їх не затулятимуть меблі чи важкі штори.

Експерти закликають комплексно дбати про енергозбереження, тільки так можна суттєво заощадити.


Джерело: Факти.ICTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...