Про це повідомляється на сторінці Петра Порошенка у Facebook, передають Патріоти України.
«Щасливий зустрічати разом з мешканцями Маріуполя одне з найбільших християнських свят - Вербну неділю», - написав Порошенко.
Президент зазначив, що це свято нагадує про цінність миру, перемогу вічного життя над смертю та про спасіння. «І дуже прикро, що уже скоро п’ятий рік, як мирний церковний передзвін перериває канонада російських гармат. І кожного дня я докладаю всіх зусиль, щоб ця канонада затихла, щоб Україна відновила свою територіальну цілісність», - наголосив глава держави.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...