Портрет міністра-"дієтолога": Під час Революції гідності Андрій Олексійович на вінницький Майдан не ходив. Рева називав місцевий Євромайдан "колективним сеансом самообману"

Андрій Рева прославився неоднозначними заявами на своєму посту, такими як: «українці їдять більше німців» і про те, що українська система соціального захисту стимулює людей не вступати в шлюб.

Андрій Рева

Видання РolitekА пропонує познайомитися ближче зі скандальним українським політиком, передають Патріоти України.

Андрій Олексійович Рева - український політик, міністр соціальної політики України з 15 квітня 2016 року. З 2010 року заслужений працівник соціальної сфери України.

Майбутній міністр соціальної політики Андрій Рева народився 7 липня 1966 року в Богодухові, що на Харківщині. В кінці 80-х років, після закінчення навчання в Ленінградському вищому військово-політичному училищі Андрій Рева переїхав до Вінниці. Там він влаштувався вчителем середньої школи №27. Пізніше Андрій Рева очолював Вінницький міський комітет профспілки працівників освіти і науки.

Сім'я: дружина Лариса Рева, донька Наталя Стопінчук.

У 1987 році він закінчив Ленінградське вище військово-політичне училище ім. Ю. Андропова. Після навчання Рева був призначений заступником командира роти з політичної частини. Також Андрій Олексійович має юридичну освіту.

Чиновницькі кабінети Рева почав освоювати в 1990-х роках, коли став заступником тодішнього глави Вінниці Дмитра Дворкіса. Після поразки Дворкіса на місцевих виборах 2000 року, Андрій Олексійович протягом наступних п’яти років працював начальником управління соціального захисту населення Замостянського районного ради. Після перемоги Володимира Гройсмана на виборах вінницького міського голови в 2006 році Рева повернувся в кабінет заступника.

Під час Революції гідності Андрій Олексійович на вінницький Майдан не ходив. Рева називав місцевий євромайдан «колективним сеансом самообману». Свою позицію пояснював наступним чином: «Не ходжу, бо чітко знаю, що там буде далі – то ж, що і було. Нічого нового. Одні і ті ж люди, одні і ті ж гасла, одні і ті ж заклики і нульовий результат. Популізм суцільний. Не хочу слухати цю демагогію. Як людина при владі, яка знає ситуацію зсередини, бачить проблематику, прекрасно розумію: якщо хтось голосно говорить і обіцяє золоті гори, з цього нічого не буде».

Коли Володимир Гройсман став прем’єр-міністром, то з собою до столиці забрав і Андрія Олексійовича. Він нібито мав очолити Міністерство охорони здоров’я або стати віце-прем’єром. Однак місце для нього залишилося тільки в Мінсоцполітики.

У минулому році День соціального працівника припав на 3 листопада. Щоб відзначити професійне свято, міністр Андрій Рева скликав до столиці представників департаментів соцполітики з регіонів. Засідання мало відбутися у форматі обговорення головних досягнень і проблем у соціальній сфері та перспектив проведення реформ. Місцем проведення наради міністерство обрало готель Hilton – один з найдорожчих в Києві.

Після цієї зустрічі ЗМІ опублікували численні фотографії, на яких було видно, що збори проходили в форматі святкового банкету. Писали, що Міністерство соцполітики витратило на фуршет в Hilton до $ 100 000 з держбюджету. Андрій Олексійович тоді заявляв, що інформація про розкішному бенкеті – брехня. А Мінсоцполітики на своїй сторінці в Facebook назвало публікації ЗМІ про це «публічної істерикою».

Навесні минулого року розгорівся скандал навколо фінансування ветеранських громадських організацій. Активісти і колишні військові стверджували, що нинішня система фінансування є неефективною, а кошти часто витрачаються не за призначенням. Їх обурило, що прорадянські ветеранські організації отримують величезні суми з держбюджету без конкурсу, а потім на ці гроші влаштовують проросійські заходи, зрежисовані в Москві. Наприклад, акція «Безсмертний полк» 9 травня також проводилася за бюджетні кошти.

Робоча група при Держслужбі у справах ветеранів і учасників АТО звернулася до Мінсоцполітики з проханням встановити нові правила фінансування. Зокрема, щоб це відбувалося на основі відкритого конкурсу. Однак, після численних обіцянок знайти компроміс, міністр соціальної політики Андрій Рева 29 травня підписав рішення про фінансування ветеранських організацій за старою схемою, без конкурсного відбору.

Крім того Андрій Рева прославився неоднозначними заявами на своєму посту, такими як: «українці їдять більше німців» і про те, що українська система соціального захисту стимулює людей не вступати в шлюб.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...