"Бактерії є всюди у ванній - на кнопці зливу води, дверних ручках і сидінні унітазу. Ви помиєте руки після туалету, але не помиєте мобільний телефон", - розповів уролог Джеймін Брамбатт, передають Патріоти України з посиланням на Health.
Відзначається, що до телефону людина в середньому торкається не менше 2,5 тисячі разів.
Згідно з дослідженнями вчених з Університету Арізони, на телефоні є в 10 разів більше бактерій, ніж на кришці унітазу.
Так, дослідження, опубліковане в журналі "Annals of Clinical Microbiology and Antimicrobials", показало, що 95% мобільних телефонів працівників системи охорони здоров'я мали ознаки бактеріального забруднення. Деякі з них могли потенційно призвести до інфекції типу стафілокока.
ЛІкар порадив ретельно стежити за своєю гігієною і ходити в туалет без свого девайсу. Також рекомендується протирати мобільні пристрої антибактеріальними серветками і сухою чистою тканиною.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...