"Повістки втюхують усім": "Ватажок "ЛНР" вирішив перекинути на фронт поліцейських, щоб заповнити недокомплект особового складу", - блогер

За словами блогера, у «народній міліції ЛНР» зараз катастрофічний дефіцит особового складу. За даними, люди не хочуть йти служити навіть за ті гроші, які пропонують.

Про це пише луганський блогер Микола Вулич, передають Патріоти України.

Він зазначив, що йому відомі факти, мало не насильницького призову в «народну міліцію» чоловіків окупованої частини Луганської області. Вулич пише: «Влада вирішила піти від реверансів з мобілізацією і пішла у відкриту. У четвер в м. Лутугине военкомівські активізувалися на славу. Повістки втюхують кому не лінь. Офіційно військкомат Лутугиного пояснює таку поведінку своїх співробітників - превентивними заходами з метою формування мобрезерву на випадок активізації бойових дій ... Чоловіки слухняно пішли з цими повістками у військкомат ... ».

Така ж ситуація, за його словами, і в окупованому Алчевську: «Приходить сьогодні вранці мій працівник на роботу і каже, що його братові теж нахабно вручили повістку. Коли він сьогодні з ранку прийшов до військкомату там таких як він "бажаючих служити в НМ ЛНР" виявилося близько 90 осіб».

«Влада» визнає, що багато чоловічого населення знайде спосіб втекти від мобілізації, так як у всіх у них взяли підписки про невиїзд за межі «республіки». Ватажок «ЛНР» вирішив перекинути на фронт поліцейських, для того, щоб заповнити недокомплект особового складу.

Вулич додав: «Владі довелося торкнутися підлеглих Корнета. У Глави "ЛНР" вже ніким більше поповнювати ряди Армії Республіки, і він зважився на дуже небезпечний крок. Знайомий з центрального апарату МВС Республіки розповів мені, що їм прийшло якесь розпорядження Глави "ЛНР" про виділення ними людей і озброєння для посилення передових підрозділів НМ ЛНР».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Свідомо змінивши добре оплачувану роботу на роботу на державному підприємстві", або Скільки заробляє син Пашинського у "Спецтехноекспорті"

п’ятниця, 21 вересень 2018, 12:03

24-річний Антон Пашинський очолив один із департаментів підприємства «Спецтехноекспорт» три роки тому. Син голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського Антон Пашинський від 2016 року задекларував майже 1,5 ...

"Від ЗСУ з любов'ю!": Українські десантники захопили штаб американських військових на Saber Junction (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 11:51

Старт міжнародних навчань в Німеччині видався для українських десантників дуже вдалим: без єдиного пострілу вони захопили позиції "противника" у лісі... Рота українських десантників з 95-ї бригади (Житомир) на міжнародних навчаннях Saber Junction-2018 ...