"Повістки втюхують усім": "Ватажок "ЛНР" вирішив перекинути на фронт поліцейських, щоб заповнити недокомплект особового складу", - блогер

За словами блогера, у «народній міліції ЛНР» зараз катастрофічний дефіцит особового складу. За даними, люди не хочуть йти служити навіть за ті гроші, які пропонують.

Про це пише луганський блогер Микола Вулич, передають Патріоти України.

Він зазначив, що йому відомі факти, мало не насильницького призову в «народну міліцію» чоловіків окупованої частини Луганської області. Вулич пише: «Влада вирішила піти від реверансів з мобілізацією і пішла у відкриту. У четвер в м. Лутугине военкомівські активізувалися на славу. Повістки втюхують кому не лінь. Офіційно військкомат Лутугиного пояснює таку поведінку своїх співробітників - превентивними заходами з метою формування мобрезерву на випадок активізації бойових дій ... Чоловіки слухняно пішли з цими повістками у військкомат ... ».

Така ж ситуація, за його словами, і в окупованому Алчевську: «Приходить сьогодні вранці мій працівник на роботу і каже, що його братові теж нахабно вручили повістку. Коли він сьогодні з ранку прийшов до військкомату там таких як він "бажаючих служити в НМ ЛНР" виявилося близько 90 осіб».

«Влада» визнає, що багато чоловічого населення знайде спосіб втекти від мобілізації, так як у всіх у них взяли підписки про невиїзд за межі «республіки». Ватажок «ЛНР» вирішив перекинути на фронт поліцейських, для того, щоб заповнити недокомплект особового складу.

Вулич додав: «Владі довелося торкнутися підлеглих Корнета. У Глави "ЛНР" вже ніким більше поповнювати ряди Армії Республіки, і він зважився на дуже небезпечний крок. Знайомий з центрального апарату МВС Республіки розповів мені, що їм прийшло якесь розпорядження Глави "ЛНР" про виділення ними людей і озброєння для посилення передових підрозділів НМ ЛНР».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Здати в оренду США свої порти": Експерт American Foreign Policy Council розповів, як Україна може "гібридно" вдарити по Росії

п’ятниця, 14 грудень 2018, 0:10

Для захисту від Росії на Чорному та Азовському морях Україна могла б здати в оренду США свої порти в обмін на необхідне озброєння. "Ми повинні зробити те ж саме з Україною на повноцінній основі", - каже старший науковий співробітник Американської ради ...

Хіти тижня. Антизомбі: ''Без рашкиного вещания мозги у некоторых на место встали'', - Воронянська

четвер, 13 грудень 2018, 23:55

Основна маса тих, хто воювали, ні в якому разі не допустить, щоб Зона розповзалася далі, поглинаючи їх рідні місця ... Про це у своєму блозі пише Олена Воронянська, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "День рождения прошел давно, а отс...