"Літаки, які ми отримали, вже в авіаційних бригадах і найближчим часом стануть на бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави", — розповідає головний інженер авіації ПС ЗС України генерал-майор Петро Скоренький, передають Патріоти України з посиланням на "Народну армію".
Техніка надійшла в авіаційні бригади, що поблизу Василькова, Миргорода й Миколаєва. Загалом літаки модернізують уже не перший рік, на це держава виділяє чималі кошти. Парк модернізованої авіатехніки щороку поповнюється.
Так, упродовж 2016 року авіація Повітряних Сил отримала п’ять модернізованих літаків згаданих типів, а поточного року їх надійшло вісім!
Модернізовані літаки задіяні у виконанні бойових завдань, беруть участь у масштабних навчаннях, бойових пусках ракет по повітряних та наземних цілях. У навчальній програмі льотного факультету профільного авіаційного ВНЗ уже враховано модернізацію бойових літаків, аби старшокурсники були підготовлені саме до експлуатації цієї техніки.
Сьогодні чимало літальних апаратів перебувають на поточному та капітальному ремонті. Приємно, що до строю стають і «кримські» МіГ-29, які після анексії Криму Росія віддала Україні в понівеченому стані. Нині літаки зберігаються в Миколаєві. Із врахуванням можливостей виробничих потужностей авіаремонтних підприємств та по мірі надходження коштів їх направляють на ремонт та модернізацію.
Основні переваги модернізованого МіГа — це збільшення дальності захоплення та виявлення повітряної цілі. А налаштування радіостанції на діапазон частот НАТО дозволяє нашим пілотам працювати у взаємодії з іноземними колегами за міжнародними процедурами. Су-25М1 суттєво відрізняється від свого попередника: штатне озброєння літака може працювати по наземних цілях удень та вночі, в умовах поганої видимості й у хмарах.
Основні елементи модернізації усіх типів літаків включно із Су-27П1М — це покращена авіоніка, навігація, захист, радіостанція, заміна аналогових систем управління та прицілювання на цифрові, що дозволить приблизно на третину підвищити точність завдання ударів.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...