Повзуча анексія: Білоруські спортсмени більше не вважатимуться в Росії іноземцями

Міністр спорту Росії Павло Колобков видав наказ про зміну правил ліміту на легіонерів в спорті. Зокрема, в РФ більше не будуть підпадати під обмеження громадяни Білорусі.

"Обмеження на участь спортсменів, які не мають права виступати за спортивні збірні команди РФ, у всеукраїнських спортивних змаганнях з виду спорту "футбол" поширюються на спортсменів, які не мають права виступати за спортивні збірні команди РФ, за винятком іноземних громадян, які є громадянами Союзної держави, утвореного РФ і Республікою Білорусь", - йдеться в документі, передають Патріоти України.

На популярному спортивному порталі "Евроспорт" читачі обурилися такою постановою. "Приїхали. Хоч між нашими народами і хороші відносини, але ми різні народи!", "Почалася повзуча анексія Білорусі", "Правильно, тоді потрібно російський прапор змінити на білоруський", - пишуть користувачі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...