Повзуча окупація: Як "русский мир" заволодіває мізками польських дітей, - ЗМІ

Gazeta Polska пише про діяльність в Польщі організації "Русский мир", яка фінансує Центр російської мови та культури в Слупську.

Видання Gazeta Polska пише про діяльність в Польщі російської організації «Русский мир», передають Патріоти України.

«Після останньої зміни влади в Польщі Москва втратила можливість безпосередньо впливати на Варшаву. Прийшов час т. зв. м'якої сили, тобто впливу на поляків за допомогою культури, історії та освіти. У польському місті Слупську, яким з 2014 року керує представник партії "Громадянська платформа" Роберт Бедронь, активно діє Центр російської мови та культури, який фінансує організація "Русский мир". У центр регулярно запрошують учнів шкіл і дошкільнят», - пише газета.
У статті наводяться приклади занять, які організовує Слупський Центр російської мови та культури. «На перший погляд, у вивченні російської мови, в уроках з культури і географії Росії або в малюванні матрьошок немає нічого поганого. Проблема полягає в тому, що навіюванням симпатії до Росії займаються агенти держави, що окуповує території інших країн (Грузії, України, Молдови) і загрожує Польщі військовими діями. У деяких ситуаціях заходи, що проводяться Центром російської мови і культури, нагадують прорадянські лекції часів Польської Народної Республіки», - пише видання.

Газета зазначає, що, відповідно до джерел НАТО, фонд «Русский мир» - це пропагандистський агентство, вселяє європейській молоді позицію Кремля. «Мер Бедронь повинен враховувати, що фонд, який фінансує заняття слупських школярів російською культурою, очолює В'ячеслав Никонов - онук В'ячеслава Молотова, колишній завідувач сектором ідеологічного відділу ЦК КПРС, а пізніше заступник голови КДБ», - підкреслює видання Gazeta Polska.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Названо продукти, які знімають головний біль

вівторок, 29 вересень 2020, 8:50

Боротися з головним болем можна безпечно для організму. Вчені акцентують увагу, що навіть при двовідсотковій нестачі рідини організм починає реагувати — спочатку проблемами з концентрацією, а потім болем (при зневодненні клітини мозку погано забезпечую...

Народились в сорочці: Історії людей, які вижили після страшних авіакатастроф (відео)

вівторок, 29 вересень 2020, 8:24

Таких випадків у світовій історії авіації значно більше, ніж можна було уявити. Історії людей, які дивом вціліли після страшних аварій у повітрі, змогли їх пережити та повернутись до звичного життя, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Так...