Повзуча окупація: Як "русский мир" заволодіває мізками польських дітей, - ЗМІ

Gazeta Polska пише про діяльність в Польщі організації "Русский мир", яка фінансує Центр російської мови та культури в Слупську.

Видання Gazeta Polska пише про діяльність в Польщі російської організації «Русский мир», передають Патріоти України.

«Після останньої зміни влади в Польщі Москва втратила можливість безпосередньо впливати на Варшаву. Прийшов час т. зв. м'якої сили, тобто впливу на поляків за допомогою культури, історії та освіти. У польському місті Слупську, яким з 2014 року керує представник партії "Громадянська платформа" Роберт Бедронь, активно діє Центр російської мови та культури, який фінансує організація "Русский мир". У центр регулярно запрошують учнів шкіл і дошкільнят», - пише газета.
У статті наводяться приклади занять, які організовує Слупський Центр російської мови та культури. «На перший погляд, у вивченні російської мови, в уроках з культури і географії Росії або в малюванні матрьошок немає нічого поганого. Проблема полягає в тому, що навіюванням симпатії до Росії займаються агенти держави, що окуповує території інших країн (Грузії, України, Молдови) і загрожує Польщі військовими діями. У деяких ситуаціях заходи, що проводяться Центром російської мови і культури, нагадують прорадянські лекції часів Польської Народної Республіки», - пише видання.

Газета зазначає, що, відповідно до джерел НАТО, фонд «Русский мир» - це пропагандистський агентство, вселяє європейській молоді позицію Кремля. «Мер Бедронь повинен враховувати, що фонд, який фінансує заняття слупських школярів російською культурою, очолює В'ячеслав Никонов - онук В'ячеслава Молотова, колишній завідувач сектором ідеологічного відділу ЦК КПРС, а пізніше заступник голови КДБ», - підкреслює видання Gazeta Polska.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...