"Позафракційний баран": Комік висміяв нову монету в Україні

Нова монета буде офіційно введена в обіг вже 14 березня 2019 року.

Євген Кошовий

В Україні висміяли нову монету, яка скоро з’явиться в обороті. Про це гуморист Євген Кошовий розповів в новому випуску “ЧистоNews”, передають Патріоти України.

Відомо, що на нову монету, на якій буде зображений баран, передзамовлення було відкрито ще 28 лютого. “Срібна монета номіналом 5 гривень продовжить серію “Фауна в пам’ятках культури України”. Вона присвячена барану, зображення якого втілено в пам’ятках культури різних епох”, – йдеться в повідомленні прес-служби державного регулятора.

Однак, гуморист Євген Кошовий висміяв новину про появу в обігу нової монети із зображенням барана. “Поки ще невідомо, кого з баранів зобразять на монеті і з якої фракції він буде. Або ж це буде позафракційний баран. До речі, це буде перша в світі монета, у якій сторони будуть називатися “баран” і “решка”, – пожартував Євген Кошовий.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...