4 кроки до енергонезалежності України:
1. Збільшення видобутку власного газу.
2. Енергоефективність.
3. Інтеграція нашої ГТС до європейського ринку.
4. Субсидії як захист населення. pic.twitter.com/EE9szFaocK
— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 16 січня 2019 р.
За його словами, для початку Україна має наростити видобуток власного газу. По-друге, зазначив прем'єр, треба вжити всіх можливих заходів, щоб підвищити рівень енергоефективності в країні.
Гройсман зазначив, що ще двома важливими факторами є інтеграція української газотранспортної системи до європейського ринку, а також ефективна програма субсидування населення як міра захисту.
За його словами, щорічно Україна зменшує споживання газу, а у 2019 році повністю запрацює Державний фонд енергоефективності, щоб українські громадяни отримали фінансові ресурси на заходи з енергозбереження.
Щороку зменшуємо споживання газу, а цього року запрацює Державний фонд енергоефективності, щоб українські громадяни отримали фінансові ресурси на заходи із заощадження.
— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 16 січня 2019 р.
"З 1 січня уряд розпочав процес монетизації субсидій, який дасть можливість кожному громадянину України отримати гроші за субсидії. Кошти, які будуть заощаджені, людина зможе залишити собі на власні потреби", — нагадав прем'єр.
З 1 січня Уряд розпочав процес монетизації субсидій, який дасть можливість кожному громадянину України отримати гроші за субсидії. Кошти, які будуть заощаджені, людина зможе залишити собі на власні потреби. #УрядГройсмана #субсидія
— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 16 січня 2019 р.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...