Позбутися газової голки Росії: Прем'єр озвучив необхідні кроки

Україна має зробити чотири кроки на шляху до енергонезалежності та остаточного позбавлення газової залежності від Росії.

Таку думку висловив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу, 16 січня, передають Патріоти України.

За його словами, для початку Україна має наростити видобуток власного газу. По-друге, зазначив прем'єр, треба вжити всіх можливих заходів, щоб підвищити рівень енергоефективності в країні.

Гройсман зазначив, що ще двома важливими факторами є інтеграція української газотранспортної системи до європейського ринку, а також ефективна програма субсидування населення як міра захисту.

За його словами, щорічно Україна зменшує споживання газу, а у 2019 році повністю запрацює Державний фонд енергоефективності, щоб українські громадяни отримали фінансові ресурси на заходи з енергозбереження.

"З 1 січня уряд розпочав процес монетизації субсидій, який дасть можливість кожному громадянину України отримати гроші за субсидії. Кошти, які будуть заощаджені, людина зможе залишити собі на власні потреби", — нагадав прем'єр.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...