Журналісти порівняли ціни та витрати на продукти харчування в Німеччині та Україні.
"Середньостатистичний німець витрачає на їжу €355 на місяць, а українець – приблизно €40. Але у відсотковому співвідношенні до середньої зарплати українці і справді витрачають на харчування значно більше. По-перше, середня зарплата німця незрівнянно вища. По-друге, продукти в Україні хоч і дешевші, ніж у ФРН, однак не настільки, щоб казати про дешевизну. Навпаки, ціни на харчі в Україні щороку стрімко зростають, тоді як у Німеччині інфляція майже непомітна. Тому порівняння міністра некоректне, оскільки не відображає повної картини", – ідеться в сюжеті.
"Німецька хвиля" також прокоментувала слова Реви про раціон німців. "За статистикою, 2016 року німці найбільше вживали молочні продукти: молоко, сир і масло. На другому місці в німців фрукти й овочі, а в українців – овочі та хліб. Щодо м'яса й ковбаси, то в середньому німець з'їдає їх щомісяця на 4 кг більше, ніж українець", – розповіли у виданні.
У "Німецькій хвилі" підкреслили, що раціон німців не дуже відрізняється від українського, і додали, що вони не дуже економлять на продуктах.
Нагадаємо, 10 серпня Рева заявив, що українці витрачають на їжу 50% доходів, оскільки багато їдять.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...