Журналісти порівняли ціни та витрати на продукти харчування в Німеччині та Україні.
"Середньостатистичний німець витрачає на їжу €355 на місяць, а українець – приблизно €40. Але у відсотковому співвідношенні до середньої зарплати українці і справді витрачають на харчування значно більше. По-перше, середня зарплата німця незрівнянно вища. По-друге, продукти в Україні хоч і дешевші, ніж у ФРН, однак не настільки, щоб казати про дешевизну. Навпаки, ціни на харчі в Україні щороку стрімко зростають, тоді як у Німеччині інфляція майже непомітна. Тому порівняння міністра некоректне, оскільки не відображає повної картини", – ідеться в сюжеті.
"Німецька хвиля" також прокоментувала слова Реви про раціон німців. "За статистикою, 2016 року німці найбільше вживали молочні продукти: молоко, сир і масло. На другому місці в німців фрукти й овочі, а в українців – овочі та хліб. Щодо м'яса й ковбаси, то в середньому німець з'їдає їх щомісяця на 4 кг більше, ніж українець", – розповіли у виданні.
У "Німецькій хвилі" підкреслили, що раціон німців не дуже відрізняється від українського, і додали, що вони не дуже економлять на продуктах.
Нагадаємо, 10 серпня Рева заявив, що українці витрачають на їжу 50% доходів, оскільки багато їдять.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...