Пожежа на танкерах у Чорному морі: З'явилися нові подробиці і відео

Палаючі біля Керченської протоки танкери "Маестро" і "Канді" винесло течією до берегів Криму.

"Зі швидкістю приблизно 0,5 милі дрейфують у бік Керченської протоки. Якщо буде загроза судноплавству, судна візьмуть на буксир. Дрейф контрольований", – зазначають рятувальники, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

У Росморрічфлоті додали, що дрейф "взято під контроль, і кораблі зараз знаходяться в більш-менш стабільному стані".

Також там уточнили, що для супроводу суден на "Кандій" з одного з буксирів закріплені швартові кінці. До цього повідомлялося, що на якорі стояв тільки один танкер, "Маестро", а "Кандій" прикріпили до нього швартовими кінцями.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...