Про це пише оглядач The Wall Street Journal Томас Грув, передають Патріоти України.
За словами журналіста, система бункерів і тунелів під Гельсінкі протяжністю в 200 км покликана зупинити російську агресію.
"Ми зробили висновки з Другої світової і саме тому створили систему тунелів. Треба докладати всіх зусиль, щоб продовжувати жити навіть під сильними бомбардуваннями", - заявив представник у Міністерстві оборони Фінляндії.
На сьогоднішній день значна частина об'єктів військової інфраструктури знаходиться в цивільному користуванні, однак вони можуть бути переобладнані в притулки і командні центри за кілька днів після оголошення війни.
За даними Грува, система комунікацій забезпечить евакуйованих безперебійним зв'язком і дозволить уряду управляти країною з безпечного розташування. Головні елементи інфраструктури вже були випробувані раніше в цьому році.
При цьому особливе занепокоєння в уряду Фінляндії викликають майбутні російсько-білоруські стратегічні навчання "Захід-2017".
"Нам не так важливо, що станеться на самих навчаннях. Ми більше цікавимося тим, що трапиться після, і ми повинні бути впевнені, що війська підуть із зайнятих позицій", - наголосив військовий експерт Ярно Лімнел.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...