Прагнув помсти: Складено психологічний портет Рослякова

Студент Владислав Росляков, який влаштував теракт у керченському коледжі, був зациклений на бажанні помститися.
Владислав Росляков

Так вважає професор, декан факультету психології Кримського федерального університету імені В. І. Вернадського Євген Чорний, фахівець із соціальної та педагогічної психології, передають Патріоти України з посиланням на окупаційні ЗМІ.

"Піти на таке могла тільки молода людина, невпевнена у собі, з низькою самооцінкою (яка нерідко маскується у самовпевненість й амбітність), яка відчуває відчуженість і зацькована", — підкреслив він.

При цьому психолог допускає, що приводом для теракту могла стати незначна подія, оскільки усередині у підлітка "зрів бунт".

"Він застряг на меті зробити щось страшне і помститися, тому не відкривався людям і вів відокремлений спосіб життя, ретельно готуючись до злочину", — сказав Чорний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...