"Право на правду": Як депутати і чиновники на дітях піарилися (відео)

Раніше хорватський уряд запропонував за свої кошти оздоровити у себе дітей бійців і загиблих в АТО. Українська влада погодилася. І взялася збирати групу дітей для цієї поїздки.

Але пізніше виявилося, що більшу частину групи склали діти впливових і заможних батьків, передають Патріоти України.

Коли групу зібрали, її очолила і повезла депутатка фракції Блоку Порошенка з міськради Краматорська Лілія Кислицина.

Від’їзд дітей до Хорватії обставили з неймовірним пафосом, а кілька народних депутатів від Блоку Порошенка: Марія Іонова, Ірина Геращенко та Артур Герасимов відрапортували, що це саме завдяки їхнім зусиллям діти учасників АТО відпочинуть на морі в Хорватії.

Втім, потім коли сама Кислицина почала викладати фотографії з відпочинку в Хорватії, з'ясувалося, що дітей з родин учасників АТО в цій групі виявилося м’яко кажучи не багато... А точніше, переважна меншість. А більшу частину групи склали діти впливових і заможних батьків. Ми не будемо з етичних міркувань називати прізвища цих дітей.

Зі свого боку, просто зазначимо, що в цій групі мешканцям Краматорська вдалось впізнати: дітей та онуків трьох заступників міського голови Краматорська, а також, дитину депутата міської ради Краматорська, крім того, дитину керівниці підприємства, яке належить вказаній вище депутатці від БПП Кислициній, також в групі опинилася дитина директорки відомого краматорського магазину-бутіку. І ще кілька дітей "непростих" батьків.

Через розголос і резонанс, місцевим активістам вдалося дізнатися, що в групі опинилося лише чотири дитини, батьки яких справді є учасниками АТО. Решта – одинадцять опинились там з інших причин. Під градом питань, чиновники і, зокрема, сама депутатка Кислицина, пояснили, що, мовляв, участь батьків в АТО була не головним критерієм для поїздки.

Лілія Кислицина
Туди також відбирали дітей через успіхи в навчанні та позашкільній діяльності. А також, дітей, у яких були біометричні паспорти. Ну, а оскільки в багатьох дітей учасників АТО, як можете здогадатися, з біометричними паспортами проблема, то вони, як ви розумієте, повз поїдку пролетіли.

Натомість, в Хорватію вдалося вирушити дітям, у яких все гаразд з біометричними паспортами і батьки яких можуть регулярно їздити з ними за кордон. Відтак, можна зробити простий і сумний висновок, що благодійністю хорватського уряду скористалися вітчизняні чиновники і наближені до них бізнесмени, які цілком можуть забезпечити своїм дітям такий відпочинок і власним коштом. На відміну від дітей українських ветеранів війни на Донбасі.

Зрештою, народні депутатки від БПП Марія Іонова та Ірина Геращенко, які непогано спочатку пропіарилися на цій історії, коли піднявся скандал, спробували захистити свою колегу Лілію Кислицину з краматорської міськради.

Відповідь народних депутаток обуреній громадськості була проста. По-перше: всі діти хороші і не треба їх ділити. По-друге: шановні громадяни, якщо вам щось не подобається – пишуть депутатки - організуйте власну поїздку. По-третє: українських бюджетних грошей не витрачено ані копійки, тому - відчепіться. Відповідь народних обранців, цілком красномовна, нічого додати.

Тим не менше, попри скандал, станом на сьогодні краматорські чиновники досі тримають в секреті офіційний список групи дітей, яка поїхала в Хорватію. Депутатка Кислицина обіцяє все прояснити потім.

Самих же дітей, які потрапили в цю групу з цілком благополучних родин важко в чомусь звинувачувати. Адже, їх просто використали дорослі тьоті та дяді, які вирішили на цій дитячій поїздці заробити собі черговий піар. Ну і вкотре скріпити свої партійні і дружні зв’язки безкоштовними путівками для дітей. В цьому нинішня верхівка правлячої партії мало чим відрізняється від партійних діячів пізнього СРСР.

Які під виглядом дітей чорнобильців часто відправляли своїх цілком здорових нащадків для оздоровлення на Кубу. Бо, яку б партію не будували наші можновладці, у них неодмінно виходить КПРС.

Джерело: 24-й канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...