Представник влади Чечні: "Плювати ми хотіли на те, що пишуть якісь європейські продажні журналісти"

Представник секретаріату парламенту Чеченської республіки Делімхан Джамалдінов заявив, що спікер Магомед Даудов не має наміру обговорювати облави на геїв в Чечні.

Делімхан Джамалдінов

Про це він сказав радіостанції "Говорить Москва" через появу доповіді Human Rights Watch під назвою "У них довгі руки, і вони знайдуть мене". Облава на геїв в Чечні навесні 2017 року", повідомляють Патріоти України.

"Це не серйозне питання. ЗМІ пишуть все, що завгодно, і, якщо на все реагувати, - плювати ми хотіли на те, що пишуть якісь європейські підкормові продажні журналісти", - додав Джамалдінов.

Нагадаємо, що раніше правозахисники HRW опублікували матеріал, в якому є підтвердженнчя того, що з кінця лютого і до початку квітня чеченські силовики провели "кампанію облав на геїв". Стверджується, що підозрюваних у гомосексуальності чоловіків незаконно затримували і катували.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...