Претендент на президентську булаву звинуватив Почаївську лавру в контрабанді

Політик закликав розрізняти священнослужителів, бізнесменів у рясах і резидентуру в рясах.

Український політик, екс-віце-прем'єр-міністр України Роман Безсмертний 12 жовтня заявив, що Почаївська лавра причетна до контрабанди вина в Україну, передають Патріоти України.

"Я просив би, щоб ми всі розрізняли священнослужителів, бізнесменів у рясах і резидентуру в рясах. Якщо в черговий раз Українська держава проявить слабкість, то ми не тільки будемо мати конфлікти, ми будемо мати збройні заворушення, які будуть робитися від імені церкви. Зараз усе залежить від того, як поведе себе Українська держава. Агентів у рясах треба відправить туди, де вони мають бути. По окремих із них уже існує по чотири-п'ять кримінальних справ. Цим справам ніхто не давав ходу, про них навіть ніхто не знає... Що робиться у Почаївській лаврі, всі знають. Це контрабанда молдовським вином, це фабрика, яка насичує український ринок продуктами з вина і так далі. Не тільки виробляють. Це свого роду транзитна ланка в системі контрабанди для України", – сказав Безсмертний.

За його словами, щодо "поділу майна" між церквами немає жодних проблем. "Останні три роки представники всіх церков спілкувалися між собою. Вони навіть адміністративно організували і домовилися, як усе буде поділено між паствами, як будуть нарізані єпархії, і так далі. Вони знають відповідь на це питання", – сказав Безсмертний.

Джерело: ZIK
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...