Президенту пропонують ліквідувати Донецьку область

Текст відповідної петиції опублікований на сайті президента.

Чинному голові держави пропонують офіційно перенести в Маріуполь обласний центр Донецької області, а саму область перейменувати в Маріупольську, передають Патріоти України.

У ній говориться: "Пропоную позбавити місто Донецьк статусу міста обласного та передати ці повноваження місту Маріуполь. Причина такого рішення ґрунтується на тому, що керівництво та жителі цього міста здебільшого проявили нелояльність до держави Україна і стали на бік російських окупантів. На противагу їм жителі Маріуполя виступили на стороні незалежної держави Україна і брали активну участь у захисті від російської окупації".

Олександр Копачов, автор документа, заявив: "Пропоную перейменувати Донецьку область в Маріупольську, призначити його (Маріуполь) адміністративним центром колишньої "Донецької" області. За мужність і стійкість, виявлену під час військових дій на захист України та підконтрольних їй територій, присудити статус міста-героя".

До закінчення збору підписів під петицією залишилося 86 днів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...