Президенту пропонують ліквідувати Донецьку область

Текст відповідної петиції опублікований на сайті президента.

Чинному голові держави пропонують офіційно перенести в Маріуполь обласний центр Донецької області, а саму область перейменувати в Маріупольську, передають Патріоти України.

У ній говориться: "Пропоную позбавити місто Донецьк статусу міста обласного та передати ці повноваження місту Маріуполь. Причина такого рішення ґрунтується на тому, що керівництво та жителі цього міста здебільшого проявили нелояльність до держави Україна і стали на бік російських окупантів. На противагу їм жителі Маріуполя виступили на стороні незалежної держави Україна і брали активну участь у захисті від російської окупації".

Олександр Копачов, автор документа, заявив: "Пропоную перейменувати Донецьку область в Маріупольську, призначити його (Маріуполь) адміністративним центром колишньої "Донецької" області. За мужність і стійкість, виявлену під час військових дій на захист України та підконтрольних їй територій, присудити статус міста-героя".

До закінчення збору підписів під петицією залишилося 86 днів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...