Президенти, королі та шоковано-розчулений електрик: Як відбувалася церемонія прощання з Джорджем Бушем-старшим (відео)

Церемонію прощання з 41-м президентом США Джорджем Г. В. Бушем у середу відвідають чотири живі екс-президенти, серед яких його син Джордж Буш і чинний президент Дональд Трамп.

Також планують прибути один король (Йорданія), одна королева (Йорданія), два принци (Великобританія, Бахрейн), канцлер Німеччини та президент Польщі та представники більш ніж десятка країн. Президент Трамп уперше зустрінеться зі своїми чотирма живими попередниками, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки..

Канал CNN, який сам президент США критикував за буцімто упередженість щодо себе, пише що Трамп раніше уникав зустрічей із членами цієї групи, робив випади вбік Обами і просто не говорив із трьома з екс-президентів.

Він ніколи з ними не консультувався та не уникав відкритої критики їхнього президентства, чим розбив традиції, зауважує CNN.

У середу вранці Дональд Трамп опублікував на своїй сторінці у Twitter повідомлення:

"З нетерпінням чекаю [можливості] бути з родиною Буша. Це не похорон, це день святкування для великої людини, яка прожила довге та визначне життя. За ним сумуватимуть!"

Напередодні ЗМІ повідомляли, що родина Бушів пообіцяла Трампу, що уникатиме критики на його адресу на похороні Буша.

Також серед запрошених – Майк Лавджой, електрик із Кеннебанкпорта, який працював у літньому маєтку Буша в Мейні з 1990 року. За словами Лавджоя, він був шокований та розчулений, що його запросили прийти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...