За її словами, в кожному залі буде розказана своя історія: від появи корупції, яку знали ще стародавні шумери, основні корупційні схеми, до великого блоку інформації про антикорупційні органи і артефакти реальних кримінальних справ.
"Парк схожий на великі надувні кулі - символи мильних бульбашок і порожніх обіцянок. Тільки один із залів має форму, яку дізнається кожен українець - 100-метровий золотий батон, напівреальний символ, квінтесенція корупції в Україні. Архітектори використовували чотири кольори: золотий і платиновий - як символи корупції, білий і прозорий - як готовність України до очищення", - розповіла автор проекту Ярослава Гресь.
Парк корупції буде працювати три тижні, починаючи з першого червня. Вхід туди буде безкоштовним, проте доведеться заплатити стандартних 50 грн за вхід в ботсад.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...