За її словами, в кожному залі буде розказана своя історія: від появи корупції, яку знали ще стародавні шумери, основні корупційні схеми, до великого блоку інформації про антикорупційні органи і артефакти реальних кримінальних справ.
"Парк схожий на великі надувні кулі - символи мильних бульбашок і порожніх обіцянок. Тільки один із залів має форму, яку дізнається кожен українець - 100-метровий золотий батон, напівреальний символ, квінтесенція корупції в Україні. Архітектори використовували чотири кольори: золотий і платиновий - як символи корупції, білий і прозорий - як готовність України до очищення", - розповіла автор проекту Ярослава Гресь.
Парк корупції буде працювати три тижні, починаючи з першого червня. Вхід туди буде безкоштовним, проте доведеться заплатити стандартних 50 грн за вхід в ботсад.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...