Про це пише Ki_Bella в своєму livejournal, передають Патріоти України.
Блогер зазначила, що плач по загиблому СРСР їй часом нагадує любовну пісню некрофила.
"О том, как прекрасно тело. Ну, подумаешь, с душком. Особо влюбленные граждане который год то в личке, то каким иным способом, не перестают возмущаться — как я, дитя постсоветского пространства, смею помнить плохое (хотя вообще помнить ничего не должна) и не говорить о хорошем", - пише Ki_Bella.
"Тем более я — женщина. Представительница пола, которому советская власть дала свободу, короткий рабочий день, детские садики, право голоса. Чего там только не перечисляют", - додає вона.
Блогер зазначає, що не буде сперечатися щодо дня робочого і "інших принад", але хоче поговорити про дрібниці, які заважали жінкам відчути себе повноцінними громадянками великої країни.
"Взять, к примеру, колготки. Придя после короткого восьмичасового дня, забрав из государственных яслей младенцев, получив с продленки старших детей; отстояв в очереди за колбаской или синей птичкой (куры — это отдельная песня! Если говядину, как тогда говорили, рубили вместе с будкой, то кур, по моему, целенаправленно морили голодом), накормив всю братию, гордая советская женщина садилась эти самые колготки штопать. Или петли поднимать", - згадує жінка.
Вона зазначає, що колготки у дам були найбільшою цінністю - у вільному продажі їх майже не було. До них треба ставитися дбайливо, тому що купити їх можна було або на барахолці, або у фарцовщиків (трохи пізніше - в комерційних відділах комісійних магазинів, куди моряки і інші виїзні щасливчики здавали улов), або за держціною - але рідко, і відстоявши хорошу чергу , довжиною трохи менше, ніж до мавзолею.
"Просто до сих пор не понимаю, почему этих самых колготок в стране моего детства не хватало. И почему в самой лучшей стране мира женщина, получившая высшее образование, работающая, свет несущая в массы, или научные открытия совершающая — должна была штопать порванные колготки. Ведь в магазине их нет, а купить не в магазине, а у представителей теневой торговой сети чаще, чем раз в месяц — не может себе позволить из — за несоответствия цены и зарплаты", - говорить блогер.
Жінка вважає, що для людини, яка працює, а не сидить склавши руки і глушить спиртне, таке становище - принизливе.
"А колготки — это ведь один штришок. Если вспоминать дальше — то такая картина социалистического быта нарисуется, что все патриоты начнут меня бить. Возможно, даже ногами. Кто помнит дефицит, очереди, выражение "товар выбросили" и крики "больше трех на руки не продавать?" – згадує блогер.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...