Про це пише на своїй сторінці у Facebook Олег Приходько, передають Патріоти України.
"Дуже часто складається враження, що люди у своїх судженнях не сприймають еволюційний розвиток та сучасні реалії. Як часто ми чули що якийсь житловий комплекс має т.з. суттєві недоліки. Наприклад:
1. Вузькі та перезавантаженні наземним транспортом під’їзні автошляхи. Так, ігнорувати та сперечатися з цим неможливо. А з іншого боку, покажіть мені ділянку у Києві на якій потенційно можна побудувати сучасний житловий комплекс чи квартал який оточують прекрасні, мінімум 4-х полосні автостради. Є так місце? От і я не такого не знаю. Чи можливо затори у сучасному мегаполісі це не актуальна реальність , а лише локальні проблеми? То чому ж у межах міста – це неприємна складова життя, а відносно якого-небуть житлового комплексу – це суттєвий недолік. Якщо комусь не до вподоби такі реалії, то бачу лише 2 варіанти вирішення цього питання: перший – стати олігархом-політиком, купити собі житло у урядовому кварталі та ходити до роботи пішки у Верховну Раду чи Кабмін; другий – махнути рукою на столицю, та відправитися жити у якийсь далекий Туалетонаповір’ївськ, у якому поняття заторів відсутні разом із транспортом. А якщо будь-який із варіантів для вас неможливий чи неприйнятний, доведеться сприйняти реалії проживання у багатолюдному місті.
2. Будівельні матеріали, насамперед ті, що використовуються для зовнішніх стін та міжквартирних перегородок. Так, усі ці шлако-, піно-, газо- блоки на перший погляд якийсь фейковий замінник старій, добрій і усім відомій цеглі, якій ми довіряємо з тих часів, коли вона була єдиним будівельним матеріалом на рівні з радянською панеллю. Одначе, давайте звернемо увагу яка основна функція зовнішньої стіни будь-якого багатоповерхового будинку – захист внутрішнього простору від природних факторів, та бути гарним тепло-звуко провідником при своїй екологічній безпеці. Теоретично конструкцію із допустимими показниками можна побудувати і із очерету та консистенції життєдіяльності свійської худоби, яка у минулому столітті служила обмазувальним засобом для сільських хатинок. Питання буде лише у довговічності та геометричних розмірах, адже температурний міст – штука наукова, якою зневажати не потрібно та ігнорувати неможливо. Туди ж і пропускні децибели, екологію та пожаробезпечність. До чого це я, а до того, що потрібно спрямувати увагу не на назви, а на якісні характеристики будівельних матеріалів, при цьому любий студент інженерно-будівельного ВУЗу зможе перерахувати фактичну товщину стіни любого матеріалу у відповідну товщину цегляній стіні.
3. Прибудинкова територія без достатньої кількості місць для паркінгу, зелених газонів та мікро, часто фейкових, дитячих майданчиків. На мою думку такі бонуси містобудування та привілеї, у міжквартальних масштабах можуть бути лише у новітніх містах, які проектуються на вільній місцевості. Можливо не ідеальним прикладом, але все ж дуже близьким можуть бути нові міста, які будувалися навкруги атомних електричних станцій. А у наших реаліях, у містах яким понад 1000 років, хочемо ми того, чи ні, а поєднання історичної спадщини та сучасного містобудування – невід’ємна складова нашого життя. Доречі, я звернув увагу, що жителі центральних районів столиці, які у своїх других лініях печерських вулиць не можуть роз’їхатися десь у арках двома джипами набагато терпляче відносяться до свого обмеженого прибудинкового оточення, ніж мешканці сучасних будинків, що побудовані уздовж широких проспектів.
Ось и виходить, що ті речі, які часто створюють нам незручності, як у житті, так і у побуті часто є еволюційними складовими трансформації сучасності, урбанізації, міграції, концентрації та ущільнення. І хоча кожна людина прагне до кращого, не потрібно забувати, що 99,99% людства, які жили століттями у різні епохи до винаходу каналізації, водопостачання, електрифікації та опалення заздрили б любому із нас, котрі мешкають у теплих квартирах із усіма зручностями."
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...