"Про яку честь можна говорити, вони такі боягузливі": Волонтер розкритикувала окупантів Донбасу (відео)

Російським окупантам, що воюють на Донбасі, бракує офіцерської честі навіть для того, щоб визнати свою присутність в Україні.

Про це заявила у ефірі ObozTV волонтер Київського військового госпіталю Наталія Юсупова, коментуючи війну на сході України, передають Патріоти України.

"Про яку честь взагалі мова? Вони не мають честі і офіцерського гідності сказати — так, ми там є, ми беремо участь у цій війні. Про яку честь можна говорити апріорі?" — заявила вона.

Волонтер на підтвердження своїх слів навела приклад: "У нас у 2015 році були військовополонені офіцери з РФ, вони лежали у нас у госпіталі. Про яку честь можна говорити, вони такі боягузливі. Мені лікар розповідав, як один з них говорив — тільки не видаляйте мені органи..."

При цьому, за її словами, Росія ніколи не переживала за людей, які за неї воюють. "У нас часто гинуть росіяни на Донбасі і їхні тіла просто закопують, не повідомляючи родичам. Як хлопці розповідали, ми просили "сєпарів" забрати тіла наших співвітчизників і навіть платили за це гроші, а вони навіть не хочуть тіла своїх забирати — їм це не потрібно", — наголосила Юсупова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...