"Про яку честь можна говорити, вони такі боягузливі": Волонтер розкритикувала окупантів Донбасу (відео)

Російським окупантам, що воюють на Донбасі, бракує офіцерської честі навіть для того, щоб визнати свою присутність в Україні.

Про це заявила у ефірі ObozTV волонтер Київського військового госпіталю Наталія Юсупова, коментуючи війну на сході України, передають Патріоти України.

"Про яку честь взагалі мова? Вони не мають честі і офіцерського гідності сказати — так, ми там є, ми беремо участь у цій війні. Про яку честь можна говорити апріорі?" — заявила вона.

Волонтер на підтвердження своїх слів навела приклад: "У нас у 2015 році були військовополонені офіцери з РФ, вони лежали у нас у госпіталі. Про яку честь можна говорити, вони такі боягузливі. Мені лікар розповідав, як один з них говорив — тільки не видаляйте мені органи..."

При цьому, за її словами, Росія ніколи не переживала за людей, які за неї воюють. "У нас часто гинуть росіяни на Донбасі і їхні тіла просто закопують, не повідомляючи родичам. Як хлопці розповідали, ми просили "сєпарів" забрати тіла наших співвітчизників і навіть платили за це гроші, а вони навіть не хочуть тіла своїх забирати — їм це не потрібно", — наголосила Юсупова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...