Про "євробляхи" і приклад Норвегії

В норвегії минулого місяця 40% продаваних авто були електричними.

"Я не знаю, що робити з "євробляхами". Але впевнений, що майбутнє - за електромобілями", - пише на своїй сторінці у Facebook Роман Шрайк, передають Патріоти України.

"В норвегії минулого місяця 40% продаваних авто були електричними. Домоглися вони цього просто - високі ціни на бензинові авто, низькі - на електромобілі. При ввезенні електрокара не сплачується ні пдв, ні мито. Немає інших платежів, є пільги по парковці і пересуванню.
Тому я проти зниження екологічних вимог до ввезення машин і проти зниження платежів на бензинові авто. Але я за зняття пдв з електромобілів.

Я хочу, щоб ми були більше схожі на Норвегію і менше - на Індію. Вибачте мене за це."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...