"Про кохання, відчай і боротьбу одночасно": Волонтери просять допомогти врятувати дружину офіцера ССО – героя АТО

Він у ЗСУ з 2001 року, але (через особливості служби) не можна назвати підрозділ, в якому служить військовий, і не можна розповідати про операції, в яких він брав участь.

Іра - дружина одного з офіцерів Сил спеціальних операцій (ССО), який з перших днів війни знаходиться на фронті. 10 років тому Ірі поставили страшний діагноз – апластична анемія. Як повідомляють волонтери відомого фонду «Повернися живим», вона боролася, була стійка ремісія, передають Патріоти України.

Але більше року тому щось пішло не так. Ірі стало зле, лікарі розвели руками: "Потрібна термінова пересадка кісткового мозку". З допомогою рідних, друзів і товаришів по службі сім'я зібрала потрібну суму.

У МОЗ (є відповідний документ) Ірі у допомозі відмовили. Операцію зробили в Туреччині, кістковий мозок не прижився. Місяці в лікарні, таблетки, палати, сльози, біль. Друга пересадка. Стало ще гірше. Знову таблетки, палати, сльози і біль.

Новий кістковий мозок, в результаті, прижився, але, щоб не було повторного відторгнення - потрібна дорога реабілітація. Ціна життя - 20 300 доларів + щомісячні витрати на медикаменти (від 900 до 1500 доларів), обстеження і переліт в клініку в Туреччині (1500 доларів).

Документи і скани чеків можна знайти в групі:

https://www.facebook.com/groups/311969935948288/pe...

ПриватБанк:

4149 4991 0539 3431 Церанюк Ірина Степанівна.

5168 7573 3521 5226 Николин Степан Степанович (тато).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Урятуй і прожени". На Росії створюють ікону з якутського шамана, який ішов "виганяти Путіна"

понеділок, 23 вересень 2019, 22:51

Новосибірський художник Костянтин Єрьоменко зайнявся створенням ікони якутського шамана Олександра Габишева, який ішов на Москву, щоб "вигнати Путіна", але якого відправили під підписку про невиїзд. "Я не п...здів. Працюю. На напису (шрифтом іжиця) буд...

Україна і вибори в США: "Популярні Facebook-сторінки з агітацією за Трампа модерують українці", – ЗМІ

понеділок, 23 вересень 2019, 22:38

На думку журналістів, напередодні президентських виборів в США в 2020 році американців "годують" недостовірним і маніпулятивним контентом. Facebook-сторінка "Я люблю Америку", яку читає понад мільйон користувачів і яка активно агітує на користь президе...