Про що говорять небеса? - Італійців налякав величезний хрест у небі (фотофакт)

Жителі одного італійського міста на узбережжі Ріоманджоре стали очевидцями аномалії в небі. Місцеві сфотографували гігантський хрест в небесному просторі, який раніше не спостерігали в цих околицях.

Свідки переконані, що небесна аномалія суперечить всім законам фізики, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На щастя, наукові діячі змогли розкрити таємницю природного феномена, який зафіксували італійці. Вчені встановили, що величезний хрест утворився в результаті злиття двох потужних смерчів. Експерти заспокоїли місцевих жителів і запевнили, що природне явище не віщує лиха, оскільки смерчі втратять свою міць, наближаючись до берега.

Жителі узбережжя Ріоманджоре сприйняли явище в небі за зловісну ознаку, побоюючись появи потужних катаклізмів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...