Після тривалих дискусій з співробітниками стійки реєстрації, один з них на правах анонімності зізнався, що таким чином авіакомпанія підстраховує себе на випадок, якщо українському туристу прикордонники ЄС відмовлять у в’їзді, повідомляють Патріоти України.
Адже в разі депортації всі витрати з доставки пасажира назад в Україну ляжуть на авіакомпанію, яка доставила туриста в ЄС, – повідомлила журналіст Світлана Крюкова, слова співробітниці аеропорту.
Тому і для авіакомпанії, і для туриста надійніше, якщо пасажир відразу купить зворотний квиток.
Українські прикордонники в аеропорту також радять пасажирам про всяк випадок мати зворотний квиток. “Ми-то вас випустимо, але чи впустить вас прикордонна служба тієї країни ЄС, в яку ви прилетите, з квитком в один кінець, ми гарантувати не можемо”, – повідомляє видання Страна слова співробітника прикордонної служби.
Заступник головного редактора “Країни” Світлана Крюкова в Facebook повідомила, що у неї стався схожий розмова в “Борисполі”, але з представниками іншої компанії.
Відзначимо, що на кордоні в ЄС у вас дійсно можуть попросити зворотний квиток, як доказ того, що ви не маєте наміру порушувати терміни перебування в країнах шенгенської зони.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...