Після тривалих дискусій з співробітниками стійки реєстрації, один з них на правах анонімності зізнався, що таким чином авіакомпанія підстраховує себе на випадок, якщо українському туристу прикордонники ЄС відмовлять у в’їзді, повідомляють Патріоти України.
Адже в разі депортації всі витрати з доставки пасажира назад в Україну ляжуть на авіакомпанію, яка доставила туриста в ЄС, – повідомлила журналіст Світлана Крюкова, слова співробітниці аеропорту.
Тому і для авіакомпанії, і для туриста надійніше, якщо пасажир відразу купить зворотний квиток.
Українські прикордонники в аеропорту також радять пасажирам про всяк випадок мати зворотний квиток. “Ми-то вас випустимо, але чи впустить вас прикордонна служба тієї країни ЄС, в яку ви прилетите, з квитком в один кінець, ми гарантувати не можемо”, – повідомляє видання Страна слова співробітника прикордонної служби.
Заступник головного редактора “Країни” Світлана Крюкова в Facebook повідомила, що у неї стався схожий розмова в “Борисполі”, але з представниками іншої компанії.
Відзначимо, що на кордоні в ЄС у вас дійсно можуть попросити зворотний квиток, як доказ того, що ви не маєте наміру порушувати терміни перебування в країнах шенгенської зони.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...