Про здоровий авантюризм: Як українка отримала роботу на Мальдівах

Є два варіанти знайти роботу на Мальдівах. Перший- шукати вакансії вдома, другий — спробувати влаштуватися уже після перельоту.

"У першому випадку, копії документів (диплом, довідка про несудимість з поліції, закордонний паспорт, резюме) надсилаються в електронному варіанті з перекладом. Якщо тебе беруть – компанія оплачує квитки. Одразу виготовляють робочу візу, надають проживання, оплачують частину харчування. Плюс платять зарплату. Тебе зустрічають і показують житло. Документи не забирають. Щоб бути впевненим, що наші документи не поцуплять з квартири, ми залишали їх у сейфі в офісі", - розповідає українка Ніколетта Попович, яка три роки працювала менеджером туристичної компанії на Мальдівах, повідомляє goloskarpat, передають Патріоти України.

"Другий варіант – зібрати валізу, їхати і шукати роботу на місці. У такому разі ти купуєш дорогий квиток за тисячу доларів і не знаєш, куди їдеш. Візу виготовляти не потрібно. Після прильоту в аеропорту ставлять штамп. Це є віза на перебування на 30 днів. Можна її продовжити, але з такою туристичною візою не можна працювати. За цей місяць можна спробувати знайти собі роботу. Пройти співбесіду і тоді роботодавець купує квиток, наприклад, у Шрі-Ланку".

Щоб виготовити робочу візу, треба виїхати і знову заїхати до країни. Єдине: коли ти прилітаєш на Мальдіви, у тебе має бути зворотній квиток і вказана адреса, де зупиняєшся.

"На Мальдівах людей цінують. Якщо здобуваєш досвід у різних сферах, в Україні тебе вважають нестабільною людиною, а не працівником, який більше знає. А там цінують креативність, самостійність, прагнення вчитися. У нас це не цікаво, а креативність та самостійність означає, що ти любиш сперечатися і лізеш поперед батька в пекло. Тому там знайти спільну мову з людьми набагато легше, і зарплата достойна, - каже Ніколетта Попович. - На Мальдівах працює багато українців. Якось в регіональній лікарні зустріла лікаря зі Львова. Оскільки велика частина туристичного ринку припадає саме на російськомовних туристів, є попит на російськомовний персонал".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Россия будет вынуждена вернуть Крым", - Ейдман

неділя, 20 січень 2019, 10:47

У РФ багато політиків просто бояться обіцяти, що коли прийдуть до влади - повернуть Крим Україні, переконаний соціолог. "По словам собеседника, многие российские политики боятся обещать: "Придя к власти, отдам Крым". . "Никто этого говорить не станет, ...

У ЄС озвучили жорсткий план придушення Росії

неділя, 20 січень 2019, 10:33

Стримування для нападника це страх того, що під час нападу він сам буде побитий. На території Естонії необхідно розмістити ракети, здатні вразити російський Санкт-Петербург. Такий заклик зробив естонський журналіст Вахур Коорітс, передають Патріоти Укр...