Пробиває бетонні укріплення з метровими перекриттями: Туреччина випробувала першу сучасну бомбу (відео)

У процесі її розігнали до 1850 кілометрів на годину.

У Туреччині випробували першу авіабомбу МК-84 власного виробництва. За запуском авіабомби спостерігав міністр промисловості і технологій країни Мустафа Варанк, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Авіабомба успішно пройшла випробовання на першій у світі надзвуковій доріжці. Вагою в одну тонну вона подолала швидкість звуку і пробила бетонну ціль товщиною в один метр, укріплену сталевими арматурами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...