Вона знайшла роботу викладачем в університеті, у працевлаштуванні їй допомогло київське агентство, - передають Патріоти України з посиланням на "Сегодня".
За словами Ірини, в Китаї не прийнято критикувати владу, а багато соцмереж просто заборонені. Стартова зарплата для заробітчанина починається від 700 доларів на місяць.
"70% наших співвітчизників працюють в Китаї викладачами англійської. 10% – приїздять вчити китайський і залишаються працювати. Вигідний бізнес - супровід шоп-туристів на підприємства, ринки, ярмарки. Більшість працюють нелегально, по бізнес-візі, бо як робочу отримати дуже складно. А громадянство – взагалі нереально: навіть після весілля з китайцем, дівчина отримує подружню візу. Її треба оновлювати кожні 10 років. Моя робоча віза гарантує навіть медстраховку від роботодавця, яка покриває 80% витрат при лікуванні", - розповіла Ірина.
Українка відзначила, що продукти в Китаї дуже дорогі і не такі смачні. "Моя зарплата більше 2 тисяч доларів, я викладаю англійську. Оренда квартири з двома спальнями коштує 500 доларів в місяць. Ціни на купівлю житла – космічні: 300 тис. доларів за найменшу квартиру. Морепродукти і овочі тут дешевші, а ось звична молочка дорога. Пачка вершкового масла - 7 доларів, 200 грам сиру - 10 доларів, і на смак вони не ті", - підсумувала Ірина.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...