Прогин зараховано: Кадиров вимагає для Х*йла Нобелівську премію миру

Президент РФ Володимир Путін вибудовує новий світовий порядок, в основі якого – мир, стабільність, економічна і політична співпраця, заявив глава Чечні Рамзан Кадиров.

"Президент РФ Володимир Путін гідний Нобелівської премії", - заявив у Telegram глава Чечні Рамзан Кадиров, коментуючи нагородження Путіна орденом Дружби Китайської Народної Республіки, передають Патріоти України.

"Я твердо переконаний у тому, що президент Росії Володимир Путін давно заслужив і Нобелівську премію миру. Коли США та їхні віддані союзники постійно розгойдують ситуацію в міжнародних відносинах, провокують широкомасштабні війни, руйнують країни, знищують народи, Володимир Путін крок за кроком вибудовує новий світовий порядок, в основі якого – мир, стабільність, економічна і політична співпраця", – сказав він.

На думку Кадирова, "якби Володимир Путін нічого більше не зробив, окрім відновлення миру в Чечні, йому і за це варто було б вручити Нобелівську премію".

"Але він повернув до мирного життя Південну Осетію, організував розгром ібліської (Ісламської. – ред.) держави в Сирії, домагається справедливого врегулювання старих конфліктів на Близькому і Далекому Сході", – зазначив глава Чечні.

Себе він назвав "піхотинцем Путіна".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...